Лікування ігроманії у Вінниці

Фахівці визнали ігроманію, або лудоманію, психічним розладом, який проявляється змінами в емоційно-вольовій сфері й непереборним потягом до азартних ігор. Спочатку людина впевнена, що для нього гра – лише невинне хобі. Але незабаром воно здатне викликати серйозні порушення у вигляді дереалізації, соціальної дезадаптації та інших відхилень. В результаті підвищується ризик розвитку депресії й навіть суїцидальних наслідків.

Кожному, хто зіткнувся з такою залежністю, потрібна кваліфікована допомога психолога. У Вінниці лікування залежності від ігроманії проводять в клініці доктора Василенко. У нас використовуються комплексні програми, які викликають у пацієнта відразу до гри і повертають його до повноцінного життя.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Як проходить лікування ігроманії?

Лудоманія здатна повністю заволодіти свідомістю людини. Єдиною її думкою стає отримання можливості знову грати. Такий стан є не менш небезпечним, ніж алкоголізм чи вживання наркотичних речовин. Але при цьому страждають не внутрішні органи, а психіка.

Як показують відгуки колишніх ігроманів, позбутися залежності своїми силами неможливо. Допомогти впоратися з нею вам готові в Центрі лікування ігроманії доктора Василенка у Вінниці.

Для поетапного переформатування пацієнта у нас проводять:

 • психологічну консультацію, під час якої фахівець з’ясовує проблему, що сприяє розвитку лудоманії, та визначає методики, які допоможуть впоратися з цим завданням;
 • коригувальну й відновлює психотерапію;
 • формування принципів і нових життєвих цілей;
 • психологічну підтримку;
 • формування планів, які в подальшому допоможуть подолати залежність.

У клініці лікування від ігроманії в Вінниці пацієнтам допомагають назавжди позбутися від залежності. Саме в цьому й полягає перевага роботи з кваліфікованим фахівцем, який дозволяє людині відчути радість та повернутися до повноцінного життя.

При повній відмові від гри у лудоманів часто трапляються зриви. Щоб цього не сталося, при лікуванні ігроманії в Україні використовуються комплексні повномасштабні програми реабілітації:

 • індивідуальна психокорекція;
 • заняття в групі;
 • рефлексотерапія;
 • гіпноз;
 • музико- або картинотерапія і т. д.

Щоб поліпшити настрій пацієнта й усунути нав’язливі стани, може призначатися медикаментозна терапія, заснована на прийомі антидепресантів, транквілізаторів і ноотропів. З ігроманами працюють соціальні працівники та корекційні педагоги.

Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма терапії, що включає:

 • психоаналіз;
 • когнітивну поведінкову терапію;
 • аутотренінг;
 • нейролінгвістичне програмування та інші методики.

Після того, як пацієнт усвідомлює свою проблему, він вчиться долати життєві труднощі, ставити цілі та досягати їх, отримувати задоволення іншими способами, що не мають відношення до гри.

Скільки коштує лікування ігроманії?

Вартість курсу лікування різна для кожного пацієнта. Вона заснована на методиках, які використовуються для лікування лудоманії, тривалості терапії і складності конкретної ситуації.

Лікування лудоманії в Вінниці проводять в клініці доктора Василенка. Якщо у вашій родині є ігроман, рекомендуємо записатися на консультацію. Тільки спільними зусиллями вдасться досягти стійкого результату і повернути залежну від ігрового процесу людину до повноцінного життя.

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися ігрової залежності та лудоманії
Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання