Лікування ігроманії в Черкасах

Лікування ігроманії в Україні почало проводитися порівняно недавно. До цієї проблеми призвела загальна комп’ютеризація, активний розвиток ігрової індустрії.

Ігроманія, або лудомания – це психологічна залежність, яку фахівці порівнюють з алкогольною чи наркотичною. Незважаючи на те, що людина в даному випадку не приймає заборонених препаратів, сильно страждає її психіка, відбувається руйнування особистості, порушення соціалізації. Підсумком може стати втрата роботи, друзів, сім’ї.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Як проходить лікування ігроманії?

Оскільки ігроманія – це залежність, для успішного лікування важливо зрозуміти причину її розвитку. На це впливають гормони, що виробляються в організмі людини, яка відчуває страх програшу або навпаки смакує майбутню перемогу. Періодично маючи подібні відчуття, звичайне життя для ігромана може здаватися сірим і нецікавим. Саме тому він знову і знову відправляється в ігровий салон, щоб випробувати відчуття ейфорії та задоволеності.

До розвитку залежності можуть призвести проблеми у сім’ї, на роботі, незадоволеність в житті, будь-які напружені ситуації, коли гра сприймається людиною, як можливість піти від негативу або як спосіб релаксації. Згодом вона уже втрачає зв’язок з реальністю, не може контролювати час, емоції, вчинки.

Ігромани із запущеною формою залежності повністю забувають про друзів, родину, роботу. Нерідко вони беруть гроші в борг, щоб черговий раз зіграти. Все це веде до утворення порочного кола, вибратися з якого без сторонньої допомоги людина вже не здатна. Єдине, що її цікавить – це процес гри.

Лікування залежності від ігроманії не включає проведення таких процедур, як детоксикація, відновлення роботи органів або обмінних процесів. У клініці лікування ігроманії доктора Василенка в Черкасах проводять корекцію особистості та інших особливостей, які привели до розвитку залежності у пацієнта.

Досвідчений психолог здатний виявити першопричину такого стану. Маючи ці дані, фахівець розробить комплекс терапевтичних методик, які допоможуть людині подолати залежність. Разом з пацієнтом він знайде інший спосіб досягнути бажаного і знову випробувати радість життя.

Для лікування лудоманії в Черкасах важливо на початковому етапі повністю захистити пацієнта від спокус у вигляді ігрового середовища та інших провокуючих чинників. Крім цього, йому організують всі умови для дозвілля, який виключає комп’ютерні або азартні ігри.

У Центрі лікування ігроманії у Черкасах пацієнту призначається курс психотерапії. У складних випадках лікар використовує сеанс гіпнозу. Паралельно людину змушують усвідомити свою проблему і мотивують на подальшу терапію, під час якої відбувається корекція думок, почуттів. З цією метою можуть використовуватися поведінкова, когнітивна, розслаблююча терапія, створюється нове коло інтересів.

Додатково проводять роботу з рідними і близькими людьми ігромана. Їх навчають правильній поведінці поруч із залежним. У тих випадках, коли саме сім’я або друзі стали причиною розвитку ігрової залежності, проводяться сеанси сімейної психотерапії.

Скільки коштує лікування ігроманії?

Вартість лікування визначається під час консультації. Вона буде різною для кожного пацієнта, оскільки розраховується виходячи зі складності ситуації та методик, які використовуються для подолання залежності.

Якщо ви шукаєте спосіб позбавити свою близьку людину від ігрової залежності, звертайтеся в клініку доктора Василенка. Згідно відгукам пацієнтів, які вже лікувалися у нас, в клініці працюють досвідчені фахівці, що допомагають швидко та ефективно позбутися від будь-якої патологічної пристрасті.

Щоб потрапити на консультацію, телефонуйте або залишайте заявку на нашому сайті.

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися ігрової залежності та лудоманії
Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання