Лікування ігроманії в Одесі

Патологічна тяга людини до комп’ютерних таі азартних ігор називається ігроманією, або лудоманією. Залежність призводить до того, що для гравця повністю знецінюються будь-які життєві пріоритети. Він може кинути навчання, втратити роботу, погіршуються його взаємини з сім’єю і друзями.

Згідно зі статистикою, ігроманією страждає 2-5% людей у ​​всьому світі. Іноді залежність починається з покупки простого лотерейного квитка або походу в салон ігрових автоматів. Особливо до лудоманії схильні люди з незрілою психікою, яким складно контролювати свої емоції та дії. Поступово, здавалося б, нешкідлива гра призводить до деградації особистості. Єдине, про що думає така людина – це гра.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Як проходить лікування ігроманії?

Ігрова залежність – небезпечний стан. Позбутися від нього своїми силами неможливо, адже сама людина зупинитися не може. Вона постійно шукає нові можливості зіграти. Тому їй необхідна не тільки підтримка близьких людей, а й кваліфікована допомога лікаря.
У клініці лікування від ігроманії в Одесі пропонують різні методики корекції. По-перше, це психотерапія, котра фокусує увагу на зміні поведінки людини та її корекції. Така терапія полягає в роботі з психологом.
Досвідчений фахівець здатний переконати людину в тому, що вона знаходиться в небезпеці, змінюючи її переконання щодо азартних ігор. Поступово пацієнт починає переосмислювати своє життя, він переорієнтується на інші цінності, знаходить нові захоплення. Таким чином він вчиться жити без гри.
У Центрі лікування ігроманії у Одесі використовується комплексний підхід до вирішення проблеми. Таким чином пацієнт не тільки усвідомлює проблему, разом з фахівцем вони знаходять нову мотивацію.
У цьому можуть допомогти групові терапевтичні заняття. На них запрошують тих, хто успішно подолав залежність. Їх історії, досвід і відгуки допомагають сьогоднішнім ігроманам повірити в себе і побачити, що світ прекрасний і без комп’ютерних або азартних ігор. Після лікування залежності від ігроманії людина може повернутися до повноцінного життя.
Іноді фахівці стикаються з дуже серйозною залежністю людини від азартних ігор. У таких випадках просто розмови з психологом може виявитися недостатньо. Тому лікування ігроманії в Україні може включати в себе сеанси гіпнозу. Діючи на підсвідомість хворого, вдається досягти бажаного результату, мотивувати його на лікування і повне одужання.
Крім цього, лікування лудоманії в Одесі в нашому медичному центрі включає роботу з родичами пацієнта. Підтримка близьких людей не тільки допомагає ігроману швидше впоратися з проблемою, але й дозволяє уникнути рецидиву в майбутньому.

Скільки коштує лікування ігроманії?

Ціна курсу лікування від ігрової залежності розраховується в індивідуальному порядку. У неї включені діагностичні та лікувальні процедури, які проводяться в клініці доктора Василенка, тривалість курсу. Після підписання договору вартість не змінюється.

Якщо ваша близька людина потрапила в залежність від комп’ютерних або азартних ігор, не чекайте, що вона самостійно усвідомить проблему і відмовиться від гри. Як показує практика, зробити це без допомоги кваліфікованого фахівця неможливо.

Лікування всіх видів лудоманії проводиться в клініці доктора Василенка. У нас працюють досвідчені психологи та інші фахівці, які допомогли повернутися до нормального життя сотням колишніх ігроманів. Запишіться на прийом, і ми допоможемо вам побороти залежність.

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися ігрової залежності та лудоманії
Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання