Лікування ігроманії у Львові

Ігроманію називають патологічну залежність людини від комп’ютерних або азартних ігор. Така хвороба часто супроводжується різними емоційними розладами. Людина, позбавлена ​​можливості грати, здатна впасти в депресивний стан. Якщо ж їй нічого не заважає зіграти чергову партію, вона відчуває ейфорію. Згодом гравець починає деградувати. Уникнути цього допоможе своєчасне лікування залежності від ігроманії.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Як проходить лікування ігроманії?

Причин, через які людина починає грати, безліч. Частіше за інших лудоманією страждають одинокі люди і ті, хто схильний до всіляких психічних розладів. Також в групі ризику ті, хто любить легку наживу. Вони можуть призвичаїтися до карткових ігор, рулетки або ігрових автоматів, самі того не помічаючи.

На самому початку формується залежність і непереборне бажання зіграти. Людина вірить в те, що її неодмінно чекає успіх. Далі залежність вже така сильна, що єдине, про що думає ігроман – це гра, від якої він отримує насолоду.

Такі люди не усвідомлюють проблеми, тому відмовляються проходити лікування лудоманії. Нерідко рідні самі привозять хворого в клініку, де з ним починає працювати психолог, здатний переконати пацієнта в необхідності терапії.

Етапи лікування ігроманії в Україні

Ігроманія, або лудоманія – це психологічна залежність, тому терапія ґрунтується на впливі на психологічному рівні. Якщо хворий страждає безсонням, у нього розвивається депресія або інші патологічні стани, призначається курс лікарської терапії, завдання якої полягає в стабілізації роботи нервової системи.

Крім цього, в клініці лікування від ігроманії у Львові пацієнтові призначають курс ресоціалізації. Під час його проведення людині допомагають побачити світ під іншим кутом, після чого вона починає розуміти, що крім гри в житті є багато інших розваг.

У Центрі лікування ігроманії у Львові залежний проходить кілька етапів реабілітації:

 • усвідомлення проблеми і визнання залежності;
 • визнання своїх помилок і факту того, що гра негативно впливає на його життя і взаємини з оточуючими;
 • робота над своїми помилками;
 • навчання самоконтролю і життю без гри.

Для цього пацієнтові призначають курс психотерапії. У деяких випадках йому може знадобитися гіпноз. Відгуки тих, хто вже пройшов курс реабілітації при лудоманії в клініці доктора Василенко, доводять ефективність такої терапії.

При лікуванні лудоманії у Львові в нашій клініці з пацієнтом працюють досвідчені психологи та психотерапевти. Заняття можуть бути індивідуальними або груповими. Під час групової терапії ігромани мають можливість поспілкуватися з тими, хто раніше також страждав ігровою залежністю, але успішно зміг від неї позбутися. Це допомагає їм повірити в себе і свої сили, стає мотивацією на повне одужання.

Скільки коштує лікування ігроманії?

Вартість терапії в клініці доктора Василенка розраховується індивідуально для кожного пацієнта і залежить від складності проблеми, методик, які використовуються для її вирішення. Фахівці допомагають пацієнту усвідомити, що потяг до гри руйнує його життя і спільними зусиллями шукають вихід із ситуації, що склалася.

Якщо ви читаєте цю статтю, швидше за все ваш родич або інша близька людина також зустрілася з проблемою лудоманії. Це небезпечна залежність, впоратися з якою самостійно неможливо. Клініка доктора Василенка пропонує своїм пацієнтам комплексне лікування всіх видів ігрової залежності.

Якщо вашій близькій людині потрібна допомога, не зволікайте. Записуйтеся на консультацію прямо зараз – телефонуйте або заповнюйте форму онлайн на нашому сайті.

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися ігрової залежності та лудоманії
Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання