Лікування ігроманії в Дніпрі

Ігроманія – підступний і небезпечний вид психологічної залежності. Розвинутися вона може не тільки у дорослих. Останнім часом до лудоманії схильна все більша кількість підлітків.

Незважаючи на те, що патологічна пристрасть до азартних або комп’ютерних ігор не пов’язана із вживанням заборонених препаратів або алкоголю, ігроманія здатна руйнувати особистість не менше за наркоманію чи алкоголізм. Саме тому вона вимагає втручання фахівця. Лікування ігроманії в Україні проводять в Центрі доктора Василенка в Києві.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Особливості ігрової залежності

Багато хто не вважає ігроманію, або лудоманію, серйозною проблемою. Але медики в своїй практиці нерідко стикаються з тим, що близькі та рідні люди ігроманів змушені терпіти страждання або навіть піддаватися насильству з боку залежної людини, яка прагне будь-що отримати доступ до гри.

Аналогічно іншим видам залежності позбутися лудоманії самостійно не можна. Центр лікування ігроманії доктора Василенка в Дніпрі пропонує комплексне лікування всіх видів ігрової залежності.

Помітити у близької людини небезпечну залежність можна за наступними ознаками:

 • постійне прагнення до походу в ігровий салон, отримання доступу до комп’ютерної гри або соціальної мережі;
 • заміна реальності ігровим світом;
 • потреба і хвороблива тяга до гри;
 • різкі перепади настрою, озлобленість і дратівливість;
 • ігнорування обов’язків і проблем;
 • переважання ігрових аспектів над реальністю.

Лудоманія проявляється нав’язливим бажанням грати в комп’ютерні ігри, ставити ставки на тоталізаторі, патологічною схильністю до азартних ігор. При цьому у людини відбувається стрімке руйнування особистості. І наша клініка лікування від ігроманії в Дніпрі пропонує допомогу в позбавленні від небезпечної залежності.

Як проходить лікування ігроманії?

Особливістю лікування залежності від ігроманії в клініці доктора Василенка є те, що пацієнт:

 • бачить позитивний досвід лікування інших людей;
 • відчуває підтримку таких же постраждалих від лудоманії;
 • проходить процес ресоціалізації;
 • отримує підтримку і допомогу професійних психологів.

Важливою частиною лікування в клініці доктора Василенка є психотерапія. Під час проходження курсу людина зможе усвідомити проблему і навчитися з нею справлятися, повернувшись до нормального повноцінного життя без азартних ігор.

Головними цілями лікування є:

 • допомога пацієнтові уникнути зриву в подальшому;
 • навчання ігромана життю без тоталізатора, комп’ютерних або азартних ігор;
 • допомога у поверненні в суспільство.

Для цього психолог допоможе розібратися з причиною залежності. Заняття проводяться як індивідуально, так і в групах. Саме групові консультації допомагають ігроманам повірити в себе і в підсумку повністю позбутися від своєї проблеми. У деяких випадках може знадобитися гіпноз.

Скільки коштує лікування ігроманії?

Ціна лікування лудоманії в Дніпрі розраховується індивідуально для кожного пацієнта. На остаточну суму впливають види використовуваної психологічної допомоги. Відгуки пацієнтів клініки доктора Василенка доводять, що у нас використовуються тільки дієві методики позбавлення від ігроманії, які допомагають досягти бажаного результату і повністю відмовитися від небезпечного пристрасті.

Якщо ви зустрілися з проблемою ігроманії у близької людини, не відкладайте звернення до фахівця. Запишіться на консультацію і подаруйте дорогій людині шанс на повернення до повноцінного життя без гри!

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися ігрової залежності та лудоманії
Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання