Реабілітація наркозалежних в Одесі

Реабілітація наркоманів в Україні потребує не тільки відновлення фізичного стану пацієнта, але і включає комплекс заходів, які впливають на психологічні, духовні, соціальні сфери. Важливо поставитися до цього питання дуже серйозно, інакше можливий рецидив та повернення до вживання наркотичних речовин.

Незалежно від використовуваного виду реабілітації наркоманів, пацієнта навчають самостійно відмовлятися від заборонених речовин, вести здоровий спосіб життя, спілкуватися з іншими людьми й т. д. Для цього людину поміщають в закриту клініку реабілітації наркозалежних, де вона буде захищеною від старих знайомих, різних проблем та інших факторів, які одного разу вже спровокували розвиток залежності.

У клініці з пацієнтами працюють досвідчені фахівці (психологи, соціальні працівники й т. д.), які допоможуть повністю переосмислити своє життя, усвідомити помилки й проблеми, налаштуватися на одужання.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Як проходить реабілітація наркоманів?

Робота з пацієнтом завжди починається з бесіди з психологом. Фахівець зможе розпізнати причину, чому людина почала вживати наркотики. Це необхідно для того, щоб усунути психологічну залежність від наркотичних речовин, внутрішні конфлікти й комплекси, сформувати мотивацію на повне одужання.

До основних принципів психологічної реабілітації можна віднести:

 • визнання залежності пацієнтом;
 • набуття бажання змінити своє життя та позбутися наркотичної залежності;
 • визначення причин, які спровокували розвиток наркоманії;
 • оцінка ситуації та пошук виходу з неї;
 • формування мотивації на лікування;
 • курс реабілітації.

Після закінчення психологічної програми наркозалежних в обов’язковому порядку проводиться курс соціальної реабілітації. Він важливий для того, щоб після виходу з клініки пацієнт зміг нормально втілитися в суспільство, ставши його повноцінним членом. Необхідно відновити його трудові, професійні, соціальні навички. І при цьому людина повинна бути стійкою до спокус, а при виникненні будь-яких проблем – вирішувати їх без вживання наркотиків.

Багато клінік використовують курс духовного розвитку. Хорошим прикладом можна назвати програму «12 кроків». В її основі – духовне очищення, прийняття свого минулого, усвідомлення скоєних помилок та орієнтація на їх виправлення.

Заняття в наркологічній клініці проводять індивідуально з пацієнтом або в групах. Завдяки груповим зустрічам наркозалежні швидше соціалізуються й одужують. Також можуть проводитися зустрічі з колишніми наркозалежними, які змогли успішно подолати проблему та почати нове життя.

Вартість реабілітації при наркоманії

Ціна курсу реабілітації залежить від багатьох чинників і розраховується індивідуально для кожного пацієнта. При її розрахунку враховується тривалість перебування в клініці, використовувані відновлювальні програми та інші фактори.

Життя наркомана після реабілітації може бути повноцінним. Єдиною умовою для цього є проходження повного курсу реабілітації.

Якщо ви шукали інформацію щодо реабілітації наркозалежних, швидше за все, хтось із ваших близьких людей зіткнувся з цією проблемою. Ми знаємо, як важко дивитися на муки та деградацію людини. Але важливо розуміти, що самостійно впоратися з наркотичною залежністю вона не зможе – потрібна допомога кваліфікованих фахівців.

Звертайтеся в реабілітаційну клініку доктора Василенка. У нас працюють досвідчені наркологи, психологи, психотерапевти, які змогли повернути до повноцінного життя сотні колишніх наркоманів. Телефонуйте, і ми допоможемо вашій близькій людині стати одним з тих, хто успішно подолав залежність.

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися наркоманії

Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання