Реабілітація наркозалежних у Запоріжжі

Наркоманія – це небезпечна залежність, яка призводить не тільки до втрати здоров’я, а й до руйнування особистості. Крім того, зловживання наркотичними речовинами – це прямий шлях до втрати роботи, сім’ї, друзів. Єдиною метою залежного стає пошук грошей на нову дозу.

Наркомани не здатні контролювати свої почуття, емоції, дії. Тому серед них зустрічається чимало тих, хто легко піде на злочин, тільки щоб домогтися бажаного – черговий раз відчути ейфорію після прийому заборонених речовин.

Ті, хто вже стикався з наркотичною залежністю у рідних або друзів, знає, як складно спілкуватися з такою людиною. Але, головне – це те, що вилікувати наркомана без допомоги фахівців неможливо. Відчувши чергову «ломку», він знову вирушить на пошуки наркотиків. Допомогти таким людям готові в клініці реабілітації наркозалежних доктора Василенка в Запоріжжі.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Як відбувається реабілітація наркоманів?

Зняття абстинентного синдрому не може вважатися повноцінним лікуванням наркозалежного. Без проходження повного курсу реабілітації пацієнт знову повернеться до колишнього, як тільки опиниться в звичних для себе умовах.

Програма реабілітації наркозалежних складається з декількох етапів:

 1. Формування у пацієнта мотивації на повне одужання. Важливо, щоб він усвідомив, наскільки згубно наркотики впливають на його здоров’я і життя. У клініці доктора Василенка з кожним пацієнтом працюють кваліфіковані психологи, здатні зрозуміти, що стало причиною розвитку наркоманії та допомогти людині повністю переосмислити своє життя.
 2. Фізична реабілітація. На цьому етапі проводиться детоксикація організму, усунення «ломки» та відновлення роботи внутрішніх органів.
 3. Психологічна реабілітація. Головним завданням на цьому етапі є формування у пацієнта нових цінностей, пошук мети в житті. Існує багато різних реабілітаційних програм. Однією з найбільш ефективних визнана програма «12 кроків». Заняття з пацієнтом можуть проводитися індивідуально або в групі з іншими наркозалежними. Саме такий формат роботи допомагає цим людям навчитися взаємодіяти один з одним, допомагати і підтримувати тих, хто також опинився в полоні наркотиків.

Додатково в клініці доктора Василенка проводиться робота з родиною наркозалежного, адже вони не менше потребують психологічної допомоги. Близьких йому людей навчають, як правильно поводитися з наркоманом, щоб допомогти йому повернутися до повноцінного життя.

Ціни на реабілітацію наркозалежних в Україні

Вартість лікування та реабілітації наркоманів в клініці доктора Василенка доступна для більшості пацієнтів. Вона розраховується індивідуально і не змінюється протягом усього курсу. Вартість залежить від часу, який пацієнт проведе в стінах клініки, принципів та видів реабілітації наркоманів.

Якщо вашій близькій людині потрібна допомога фахівця в боротьбі з наркотичною залежністю, звертайтеся в клініку доктора Василенка в Запоріжжі. Наші фахівці мають величезний досвід у лікуванні наркоманії та роботі з їх родичами. Ми використовуємо тільки ефективні методики, здатні дати швидкий та тривалий результат, уникнути рецидиву.

Життя наркомана після реабілітації в нашому медичному центрі буде повноцінним. За час, проведений в клініці, він навчиться жити по-новому, усвідомивши, наскільки небезпечною була його пристрасть.

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися наркоманії

Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання