Реабілітація наркозалежних в Дніпрі

Наркоманія сьогодні є глобальною проблемою в усьому світі. До вживання наркотиків людину можуть підштовхнути різні причини – від негативного оточення і проблем в сім’ї, на роботі до банальної нудьги і бажання спробувати щось нове. Але що б не сподвигло людину, залежність розвивається стрімко. І вже дуже скоро наркоман не може нормально жити без нової дози наркотичної речовини. При цьому відбувається порушення здоров’я і психологічного стану залежного.

Припинити прийом наркотиків самостійно неможливо. Тому, зіткнувшись з наркоманією у близької людини, важливо якомога швидше звернутися за професійною допомогою.

У Дніпрі скористатися такими послугами пропонуємо в клініці реабілітації наркозалежних доктора Василенко. Наші фахівці мають величезний досвід позбавлення пацієнтів від різного роду залежностей, використовуючи найбільш ефективні методики.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Як проходить реабілітація наркоманів?

Спроби наркозалежного самостійно впоратися з проблемою приречені на невдачу. Це пов’язано з тим, що, повернувшись після лікування в звичайну для себе обстановку, пацієнт знову стикається з тими причинами, які спочатку призвели до вживання наркотичних речовин.

Щоб цього уникнути в клініці доктора Василенко використовують різні види реабілітації наркоманів, які в комплексі дозволяють досягти повного позбавлення від залежності та перешкоджають її рецидиву.

Реабілітація наркоманів в Україні включає в себе:

 1. Комплексну діагностику. Вона необхідна для того, щоб оцінити стан організму, виявити порушення, що виникли в результаті вживання наркотиків. Крім оцінки фізичного стану, фахівці перевіряють, в якому стані знаходиться психіка пацієнта, з’ясовують, що стало причиною наркоманії та визначають, яку програму реабілітації наркозалежних ефективніше використовувати в конкретному випадку. До найпопулярніших з них відносять «12 кроків», психологічні, соціальні, трудові та інші програми.
 2. Відновлення психоемоційного стану пацієнта. Для цього може використовуватися як медикаментозна терапія, так і інші методики (дієтотерапія, арт-терапія, когнітивна терапія й т. д.).
 3. Проведення психотерапевтичних заходів, завдання яких полягає у формуванні мотивації на лікування і здорове життя наркомана після реабілітації.

Використовувані в клініці доктора Василенко принципи лікування спрямовані на такі аспекти:

 • звільнення пацієнта від наркотичної залежності;
 • відновлення нормальної роботи організму і психологічного стану залежного;
 • особистісний ріст;
 • набуття сенсу життя, пошук хобі й повернення в соціум;
 • повна зміна способу життя, пошук нових цілей та цінностей.

Заняття в клініці проводяться як індивідуально, так і в групах. Під час останніх пацієнт має можливість поспілкуватися з такими ж наркозалежними і тими, хто за допомогою фахівців вже зміг подолати згубну пристрасть. Завдяки всебічній підтримці один одного пацієнти зможуть швидше повернутися до здорового повноцінного життя.

Окремо в клініці доктора Василенко пропонують допомогу родичам і близьким людям наркозалежних. Вони також вчаться допомагати своїм рідним і надавати їм всебічну підтримку.

Вартість лікування наркоманії в Дніпрі

Ціна курсу реабілітації в нашій клініці залежить від різних чинників:

 • тривалість вживання наркотиків;
 • наявність супутніх захворювань;
 • вид залежності;
 • використовувані реабілітаційні методики;
 • тривалість курсу.

Якщо вашій близькій людині необхідна допомога в подоланні наркотичної залежності, звертайтеся в клініку доктора Василенко в Дніпрі. Наші фахівці мають величезний досвід в лікуванні та відновленні здоров’я і психологічного стану людей після наркоманії. Для цього ми використовуємо інноваційні напрацювання сучасної медицини, які мають підтверджену ефективність.

Запис на консультацію можливий по телефону або через форму онлайн на сайті.

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися наркоманії

Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання