Реабілітація наркозалежних у Львові

Наркоманія є не тільки медичною, але ще й соціальною проблемою. Вона не лише викликає руйнування організму, але й призводить до деградації особистості, розпаду сімей, становить реальну загрозу життю людини.

Незалежно від того, які наркотичні речовини вживає людина, позбутися залежності самостійно вона не зможе. Повернутися до нормального життя вдасться тільки тоді, коли буде пройдено повний курс реабілітації. Під час занять з досвідченим психологом пацієнт зможе виробити мотивацію, яка і допоможе йому розпочати нову здорове життя.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Як проходить реабілітація наркоманів?

Існує багато різних програм реабілітації наркоманів в Україні. Але не всі вони однаково ефективно діють на людину, допомагаючи їй повністю подолати проблему. Програма реабілітації наркозалежних повинна включати в себе такі етапи:

 1. Робота з психологом. Під час індивідуальних і групових занять наркозалежний зможе усвідомити глибину проблеми та знайти мотивацію, яка дозволить йому успішно подолати хворобу. Він отримує якісну психологічну допомогу та підтримку на всіх етапах реабілітації.
 2. Трудотерапія. Використання фізичної праці допомагає пацієнтові переключити увагу з наркотиків на більш корисні заняття. При виборі методик трудотерапії фахівець орієнтується на професійні навички пацієнта, його індивідуальні особливості, психологію й т. д.
 3. Релігійна реабілітація. Прикладом може стати програма «12 кроків», заснована саме на релігійних принципах. Її головним завданням є нормалізація взаємин пацієнта з іншими людьми.

У клініці реабілітації наркозалежних доктора Василенка у Львові використовуються різні методики. Їх комплексне застосування допомагає пацієнтам усвідомити причину залежності й отримати серйозну мотивацію для її подолання. Це дозволяє уникнути рецидиву після виходу з клініки та повернення людини в звичне для неї середовище.

Пройшовши повний курс, людина навчиться самостійно справлятися з будь-якими життєвими негараздами та відповідати за свої вчинки. Але головне – вона стане вільною від наркотиків.

Всі заняття проводяться як індивідуально, так і в групі. Таким чином пацієнт вчиться спілкуватися і взаємодіяти з іншими людьми. Періодично проводяться зустрічі з колишніми наркоманами, які змогли почати нове життя. Це також мотивує пацієнтів і дозволяє їм повірити у власні сили.

Вартість реабілітації наркоманів

Ціна лікування та реабілітації при наркотичній залежності в нашій клініці розраховується індивідуально для кожного пацієнта. Вона залежить від того, які види реабілітації наркоманів будуть використані для конкретної людини, як довго вона буде перебувати в стінах клініки.

Як вибрати наркологічний центр?

Життя наркомана після реабілітації може бути повноцінним за умови проходження повного курсу в хорошій клініці. У Львові лікуванням та реабілітацією наркоманів займаються в клініці доктора Василенка. До основних її переваг варто віднести:

 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта, що дозволяє розробити максимально ефективну для конкретної людини реабілітаційну програму;
 • команда професійних фахівців, націлених на досягнення результату;
 • використання ефективних методик реабілітації;
 • високий відсоток одужання серед пацієнтів;
 • робота з членами сім’ї наркозалежного;
 • комфортні умови перебування в клініці;
 • доступна вартість лікування та реабілітації.

Якщо ваш родич або друг опинився в складній ситуації та пристрастився до наркотиків, допоможіть йому позбавитися від небезпечної залежності. Зверніться за допомогою в клініку доктора Василенка – телефонуйте або залишайте заявку на нашому сайті.

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися наркоманії

Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання