Реабілітація наркозалежних у Вінниці

Реабілітація наркоманів в Україні – організований процес, під час якого вдається відновити не тільки фізичне здоров’я, яке постраждало від прийому наркотичних речовин, але й психіку. Це дуже важливо, адже, якщо наркозалежний не зможе самостійно підтримувати досягнуті під час реабілітації результати, він повернеться до вживання наркотиків відразу ж, як тільки опиниться в звичній для себе обстановці.

Безкоштовна консультація

Ми врятували тисячі людей і зможемо допомогти Вам. Зателефонуйте для безкоштовної анонімної консультації за номером або замовте зворотний дзвінок.

Як проходить реабілітація наркоманів?

Клініка реабілітації наркозалежних доктора Василенка у Вінниці пропонує комплексний підхід до лікування та відновлення здоров’я пацієнтів. У нас створені комфортні умови, які дозволяють забути про минуле і налаштуватися на повноцінне здорове життя.

Робота з пацієнтом у нас побудована на наступному:

 • консультація з досвідченим психологом, який виявить причину наркоманії;
 • збір анамнезу для визначення відповідної методики реабілітації;
 • формування у людини принципів здорового способу життя, мотивація на повне одужання.

Після того, як буде проведена детоксикація організму, пацієнтові призначають психотерапевтичні процедури, які допоможуть у формуванні та зміцненні бажання позбавитися від наркотичної залежності. Для цього використовуються:

 • консультації з психологом і психотерапевтом;
 • сімейна психотерапія;
 • творча освіта;
 • групи самоаналізу та самодопомоги;
 • програми реабілітації ( «12 кроків» та інші).

Програми реабілітації наркозалежних розраховані на кілька місяців, адже швидко позбутися від такої проблеми неможливо. Вони включають наступні етапи:

 1. Детоксикація. Щоб якісно очистити організму від наркотичних речовин, необхідно близько 2 тижнів.
 2. 2-3 тижні потрібно для того, щоб у пацієнта сформувалася стійка мотивація на лікування.
 3. 1 місяць триває його адаптація, під час якої починає відновлюватися психоемоційний стан пацієнта.
 4. Під час інтеграційного періоду (близько 2 місяців) людина усвідомлює проблему, у неї формується позитивна установка, конструктивні моделі поведінки.
 5. 3 місяці займає стабілізація пацієнта, під час якої у нього відбуваються особистісні зміни, формуються моральні цінності, з’являються ресурси, що допомагають повернутися до нормального життя.
 6. Ресоціалізація. Життя наркомана після реабілітації наповнюється сенсом, він вже здатний повернутися в суспільство. Але навіть після виходу з клініки пацієнт може розраховувати на допомогу та підтримку психологів, а також інших фахівців, щоб мінімізувати ризик рецидиву.
Вартість реабілітації наркозалежних

Ціна курсу реабілітації розраховується індивідуально для кожного пацієнта. Вона залежить від використовуваних програм та видів реабілітації наркоманів, тривалості перебування в стаціонарі й інших чинників.

Відновлення пацієнта після наркотичної залежності – це тривалий і складний процес, який відбувається поетапно. Але головне – не зупинятися на середині шляху й пройти повний курс.

Якщо хтось із ваших рідних чи друзів зараз страждає від наркотичної залежності, зверніться в клініку доктора Василенка. У нас працюють досвідчені фахівці, готові допомогти кожному незалежно від того, які речовини і як довго він вживає. Наші лікарі використовують різні програми реабілітації, що гарантують повне одужання.

Більше 6 000 пацієнтів успішно позбулися залежності

Дізнайтеся, що розповідають пацієнти, які пройшли лікування психічної залежності від наркотику за методом стрессшокової терапії доктора Василенко

Вероніка, 55 років

Син Вероніки потрапив в справжню біду, він став наркоманом. Батьки відчували свою безпорадність перед цією хворобою, і …

Тетяна, 28 років

Чоловік Тетяни страждав залежністю, і змушував страждати всю сім’ю, однак на допомогу прийшло рішення …

Світлана, 63 роки

Яніс страждав залежністю більше 10 років, він чув про наш метод лікування навіюванням, проте ніяк не наважувався звернутися, поки …

Позбутися наркоманії

Отримайте безкоштовну консультацію: зв’яжіться з нами по телефону, email, або задайте своє питання через форму зворотного зв’язку

  Замовити дзвінок
  Введіть ваш номер телефону і ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Безкоштовна консультація лікаря

   Замовити зворотній дзвінок

    Задать вопрос
    Заказать звонок
    Введите ваш номер телефона и мы перезвоним вам в ближайшее время.
    Задати питання