Фото реабілітаційного центру Василенко в Запоріжжі

На наших світлинах ви можете ознайомитись з медичним центром, побачити його екстер'єр, обстановку всередині, палати, кімнати для сеансів, маніпуляційну, спортивні зали. Як ви бачите, на вікнах немає грат, це оздоровчий заклад на виключно добровільній основі. З одного боку, центр виходить вікнами на центральний проспект міста, інший - на затишний дворик з клумбами і альтанкою. Все передбачено для комфорту наших пацієнтів.

Медичний центр доктора Василенко працює більше 20 років. Перебуваючи на території першої міської лікарні в центрі Запоріжжя, центр має дуже зручне розташування, поруч знаходиться велика кількість магазинів і торгових центрів, два парки, зручна транспортна розв'язка.

Потенційним клієнтам клініки, родичам або супроводжуючим особам надається повна інформація про методи лікування наркоманії та умови перебування в клініці. 

Відео реабілітаційного центру Василенко в Запоріжжі

У медичному центрі Василенко постійно розробляється і вдосконалюється оригінальна методика лікування наркоманії. Головними в лікуванні є сеанси стрес шокової терапії Віталія Івановича Василенко, де за допомогою спеціальних методів лікарі вводять пацієнтів у стан особливого трансу, і змінюють їх ставлення до наркотику. За 20 років через центр пройшли тисячі людей, які тепер ведуть нормальний, здоровий спосіб життя, заводять сім'ї, займаються бізнесом.

Тут ви можете на власні очі ознайомитися з побутовими умовами клініки, а також медичним персоналом. Детальніше дізнатися про методи лікування в нашому центрі і бути в курсі того, що на Вас чекає після прибуття.

Всі кімнати оснащені ортопедичними ліжками, холодильниками, кондиціонерами та телевізорами. В палатах є особисті санвузли.