Відгуки про лікування наркоманії та алкоголізму в центрі Василенко

Ігнат

35 років

Крим, м. Євпаторія

Дивіться відгук про лікування в клініці доктора Василенко: історія Гната не найприємніша, як і у багатьох наших пацієнтів. Однак часті зриви при спробі зав'язати з наркотиком привели його до правильного рішення, він обрав лікування наркоманії. Про своє наркоманське минуле Гнат розповідає страшні речі, все там було: і страх, і галюцинації. Також він розповідає про те, як важливо бути підшитим від усіх видів наркотиків, і нічому не залишати «лазівки»!

Ольга

49 років

Україна, м. Суми

- Здравствуйте, Я - Ольга, я - мама. Приїхала зі своїм сином - наркоманом. Але сподіваюся, це буде в минулому. Цей центр ми знайшли в Інтернеті, було багато центрів, але вирішили відразу сюди приїхати. Відгуки були, нас це все вразило, і ми вирішили відразу сюди їхати. По приїзду нам все дуже сподобалося, по-перше, зустріли не як наркомана мого сина, а як звичайну людину. Ставилися до нього, як начебто він просто хворіє. Персонал дуже сподобався, починаючи санітарочкками і закінчуючи всіма лікарями.

Валентина

55 років

Україна, м. Херсон

- Добрий день, мене звати Валентина Григорівна. Ми в цьому центрі вже вдруге. Слава Богу, що ми знайшли цей центр. Перший раз ми привезли сина сюди, як то кажуть, проти його волі. Результати були, але, напевно, ще було все це несвідомо, щоб кинути наркотики і все що заважало жити. Цього разу ми приїхали вже на його особисте прохання, тобто він вже це усвідомив, і він зрозумів, що допомогти йому можуть тільки тут. І на сьогоднішній день, за цей місяць, який ми тут провели, спасибі всім лікарями, всьому медперсоналу.

Олександра

56 років

Україна, м. Миколаїв

- Я хочу сказати, що до Віталія Івановича ми хотіли приїхати давно. Тобто це була блакитна мрія. В Інтернеті є все ці ролики, ми переглянули кілька разів, а я так взагалі багато. І сина готувала. Ми люди віруючі. Син був у монастирі, ми чекали цього моменту, що ми приїдемо сюди. Дуже сподобалось. Дуже, дуже і ще раз дуже. Дай Боже здоров'я всій команді, яка працює. Тому що я така наївна, я думала, що я приїду до Віталія Івановича, і він буде тут навколо мене колядувати. Виявляється, тут працює така згуртована команда, де ні одна ланка не може випасти в цій роботі. Кожен робить свою роботу дуже професійно, чітко. Дай їм Бог здоров'я. Дуже сподобалось. Якщо можна було, тут за цей час я ще б і працювала, настільки все дуже добре і дуже злагоджено.

Валентина

53 роки

Росія, м. Воронеж

- Ми росіяни, приїхали з міста Воронеж. Наша проблема полягала в тому, що мій син останнім часом сильно пив. Ми сюди приїхали за рекомендацією моєї приятельки, у якої син три з половиною роки тому лікувався у вашій клініці з наркоманією. Результат був позитивний. Вони дуже рекомендували нам приїхати і звернутися саме в вашу клініку. Те, що я побачила тут я, звичайно ж, не очікувала. З першого моменту нас оточили турботою: починаючи від входу, коли нас зустріла медсестра, почали підходити лікарі, психологи, психотерапевти. Оточили нас повністю турботою і дали нам з перших хвилин впевненість в тому, що ми приїхали сюди не даремно і все у нас буде гаразд.