Відгуки про лікування наркоманії та алкоголізму в центрі Василенко

Валентина

55 років

Україна, м. Херсон

- Добрий день, мене звати Валентина Григорівна. Ми в цьому центрі вже вдруге. Слава Богу, що ми знайшли цей центр. Перший раз ми привезли сина сюди, як то кажуть, проти його волі. Результати були, але, напевно, ще було все це несвідомо, щоб кинути наркотики і все що заважало жити. Цього разу ми приїхали вже на його особисте прохання, тобто він вже це усвідомив, і він зрозумів, що допомогти йому можуть тільки тут. І на сьогоднішній день, за цей місяць, який ми тут провели, спасибі всім лікарями, всьому медперсоналу.

Олександра

56 років

Україна, м. Миколаїв

- Я хочу сказати, що до Віталія Івановича ми хотіли приїхати давно. Тобто це була блакитна мрія. В Інтернеті є все ці ролики, ми переглянули кілька разів, а я так взагалі багато. І сина готувала. Ми люди віруючі. Син був у монастирі, ми чекали цього моменту, що ми приїдемо сюди. Дуже сподобалось. Дуже, дуже і ще раз дуже. Дай Боже здоров'я всій команді, яка працює. Тому що я така наївна, я думала, що я приїду до Віталія Івановича, і він буде тут навколо мене колядувати. Виявляється, тут працює така згуртована команда, де ні одна ланка не може випасти в цій роботі. Кожен робить свою роботу дуже професійно, чітко. Дай їм Бог здоров'я. Дуже сподобалось. Якщо можна було, тут за цей час я ще б і працювала, настільки все дуже добре і дуже злагоджено.

Валентина

53 роки

Росія, м. Воронеж

- Ми росіяни, приїхали з міста Воронеж. Наша проблема полягала в тому, що мій син останнім часом сильно пив. Ми сюди приїхали за рекомендацією моєї приятельки, у якої син три з половиною роки тому лікувався у вашій клініці з наркоманією. Результат був позитивний. Вони дуже рекомендували нам приїхати і звернутися саме в вашу клініку. Те, що я побачила тут я, звичайно ж, не очікувала. З першого моменту нас оточили турботою: починаючи від входу, коли нас зустріла медсестра, почали підходити лікарі, психологи, психотерапевти. Оточили нас повністю турботою і дали нам з перших хвилин впевненість в тому, що ми приїхали сюди не даремно і все у нас буде гаразд.

Домашев Віталій та Олександр

м. Львів, Україна

Шановний Віталій Івановичу! Ми щиро вдячні Вам та іншим працівникам Центру за теплий прийом, домашній затишок і комфорт. Особливо вдячні за допомогу у вирішенні проблеми з залежністю. Бажаємо всім добра, благополуччя та здоров'я.

Олена

50 років

Україна, м. Енергодар

- Мене звуть Олена, я приїхала сюди з сином Андрієм. У нас була проблема наркоманії дуже багато років. Я прокидалася з моторошним почуттям. Це не передати. Мене можуть тільки зрозуміти батьки наркоманів. Я хочу сказати, що після проведеного лікування тут, моєму синові стало набагато легше. Я сподіваюся, що народилася абсолютно нова людина, і я в це вірю. Хочу висловити велику подяку всім лікарям і Віталію Івановичу, перш за все. І взагалі всім лікарям, якщо чесно я думала, що таких лікарів уже немає. Тут лежать наркомани, яке до них ставлення в суспільстві, а тут з ними носяться, як з писаною торбою. Чесно, я не очікувала, що таке може бути в нашому світі. Тому низький вам уклін від усіх батьків, діти яких вилікувалися тут.