Відгуки про лікування наркоманії та алкоголізму в центрі Василенко

Ганна

35 років

Україна, м. Харків

Ганна з Харкова звернулася до нас в розпачі. Її відмовлялися лікувати в багатьох містах. Але вона знайшла в собі сили і звернулася в клініку Василенко, де її прийняли, і допомогли відмовитися від наркотику.

Юлія

33 роки

Росія, м. Мурманськ

Віталій Іванович, здрастуйте! Дуже рада вас бачити у себе в друзях. Може ви мене й не пам'ятаєте, і все ж хочу сказати вам величезне дякую!

Вікторія

43 роки

Україна, м. Запоріжжя

Вікторія прийшла до нас в центр, щоб подякувати лікарям, за те, що вони допомогли їй позбутися своєї залежності, в якій вона перебувала 13 років. І ось, вона, доросла жінка, в тверезості вже 15 років, ділиться з нами своєю історією. Будучи маленьким 13 дівчиськом, її дорослий друг показав їй наркотик, і її життя змінилося.

Ігнат

35 років

Крим, м. Євпаторія

Дивіться відгук про лікування в клініці доктора Василенко: історія Гната не найприємніша, як і у багатьох наших пацієнтів. Однак часті зриви при спробі зав'язати з наркотиком привели його до правильного рішення, він обрав лікування наркоманії. Про своє наркоманське минуле Гнат розповідає страшні речі, все там було: і страх, і галюцинації. Також він розповідає про те, як важливо бути підшитим від усіх видів наркотиків, і нічому не залишати «лазівки»!

Ольга

49 років

Україна, м. Суми

- Здравствуйте, Я - Ольга, я - мама. Приїхала зі своїм сином - наркоманом. Але сподіваюся, це буде в минулому. Цей центр ми знайшли в Інтернеті, було багато центрів, але вирішили відразу сюди приїхати. Відгуки були, нас це все вразило, і ми вирішили відразу сюди їхати. По приїзду нам все дуже сподобалося, по-перше, зустріли не як наркомана мого сина, а як звичайну людину. Ставилися до нього, як начебто він просто хворіє. Персонал дуже сподобався, починаючи санітарочкками і закінчуючи всіма лікарями.