Відгуки про лікування наркоманії та алкоголізму в центрі Василенко

Катя

35 років

Україна, м. Чернигів

Наша пацієнтка Катя з міста Чернігів, вживала опіумні наркотики 4 роки. Її мати знайшла наш центр в Інтернеті. Раніше Катя лікувалася в наркологічних клініках, але результату це не принесло. Наркотик повністю поглинув хвору, ще трохи і двоє дітей втратили б мати.

Олексій

39 років

Україна, м. Київ

Олексій живе в Київській області. Звернувся в центр імені доктора Василенко через алкоголізм. Довгий час перебував в жорсткому запої. У день міг випити більше одного літра алкоголю. І так протягом року. Після марних спроб самостійно кинути пити звернувся в нашу клініку.

Андрій

38 років

Україна, м. Херсон

Подружжя Андрій і Світлана звернулися до нас в центр через наркотичну залежність Андрія. Це тривало два роки, сім'я майже розпалася. Але дружина не здалася, зібрала волю в кулак і практично насильно змусила чоловіка приїхати до нас в клініку. Чоловік був в люті і їхав в центр зі скептицизмом.

Тетяна

60 років

Україна, м. Дніпропетровськ

Тетяна з сином повернулися до нас в клініку через три місяці. Так як був дуже тривалий період вживання наркотику, лікарі порекомендували приїхати на підкріплення. Вони їхали в центр як у другий дім. Лікування пройшло благополучно. Як жити тверезим і чи реально бути в здоровому глузді після 16 років перебування під кайфом? Вдома, після закінчення повного лікування наш пацієнт проходив курс онлайн лікування - HypnotaryNET.

Олександра

48 років

Росія, м. Москва

«Я тут як в санаторії, не вистачає тільки моря» говорить Олександра - мама нашого пацієнта. У перший же день сеанс гіпнозу дуже його вразив, що не залишилося ніяких сумнівів в одужанні. Він повірив, що поїде звідси вільним. Зміни почали відбуватися моментально і помітно. Ми перебували в клініці набагато менше часу, ніж в інших реабілітаційних центрах, але ефект набагато більше.