Відгуки про лікування наркоманії та алкоголізму в центрі Василенко

Юлія

33 роки

Росія, м. Мурманськ

Віталій Іванович, здрастуйте! Дуже рада вас бачити у себе в друзях. Може ви мене й не пам'ятаєте, і все ж хочу сказати вам величезне дякую!

Вікторія

43 роки

Україна, м. Запоріжжя

Вікторія прийшла до нас в центр, щоб подякувати лікарям, за те, що вони допомогли їй позбутися своєї залежності, в якій вона перебувала 13 років. І ось, вона, доросла жінка, в тверезості вже 15 років, ділиться з нами своєю історією. Будучи маленьким 13 дівчиськом, її дорослий друг показав їй наркотик, і її життя змінилося.

Ігнат

35 років

Крим, м. Євпаторія

Дивіться відгук про лікування в клініці доктора Василенко: історія Гната не найприємніша, як і у багатьох наших пацієнтів. Однак часті зриви при спробі зав'язати з наркотиком привели його до правильного рішення, він обрав лікування наркоманії. Про своє наркоманське минуле Гнат розповідає страшні речі, все там було: і страх, і галюцинації. Також він розповідає про те, як важливо бути підшитим від усіх видів наркотиків, і нічому не залишати «лазівки»!

Ольга

49 років

Україна, м. Суми

- Здравствуйте, Я - Ольга, я - мама. Приїхала зі своїм сином - наркоманом. Але сподіваюся, це буде в минулому. Цей центр ми знайшли в Інтернеті, було багато центрів, але вирішили відразу сюди приїхати. Відгуки були, нас це все вразило, і ми вирішили відразу сюди їхати. По приїзду нам все дуже сподобалося, по-перше, зустріли не як наркомана мого сина, а як звичайну людину. Ставилися до нього, як начебто він просто хворіє. Персонал дуже сподобався, починаючи санітарочкками і закінчуючи всіма лікарями.

Валентина

55 років

Україна, м. Херсон

- Добрий день, мене звати Валентина Григорівна. Ми в цьому центрі вже вдруге. Слава Богу, що ми знайшли цей центр. Перший раз ми привезли сина сюди, як то кажуть, проти його волі. Результати були, але, напевно, ще було все це несвідомо, щоб кинути наркотики і все що заважало жити. Цього разу ми приїхали вже на його особисте прохання, тобто він вже це усвідомив, і він зрозумів, що допомогти йому можуть тільки тут. І на сьогоднішній день, за цей місяць, який ми тут провели, спасибі всім лікарями, всьому медперсоналу.