Відгуки про лікування наркоманії та алкоголізму в центрі Василенко

Андрій

38 років

Україна, м. Херсон

Подружжя Андрій і Світлана звернулися до нас в центр через наркотичну залежність Андрія. Це тривало два роки, сім'я майже розпалася. Але дружина не здалася, зібрала волю в кулак і практично насильно змусила чоловіка приїхати до нас в клініку. Чоловік був в люті і їхав в центр зі скептицизмом.

Тетяна

60 років

Україна, м. Дніпропетровськ

Тетяна з сином повернулися до нас в клініку через три місяці. Так як був дуже тривалий період вживання наркотику, лікарі порекомендували приїхати на підкріплення. Вони їхали в центр як у другий дім. Лікування пройшло благополучно. Як жити тверезим і чи реально бути в здоровому глузді після 16 років перебування під кайфом? Вдома, після закінчення повного лікування наш пацієнт проходив курс онлайн лікування - HypnotaryNET.

Олександра

48 років

Росія, м. Москва

«Я тут як в санаторії, не вистачає тільки моря» говорить Олександра - мама нашого пацієнта. У перший же день сеанс гіпнозу дуже його вразив, що не залишилося ніяких сумнівів в одужанні. Він повірив, що поїде звідси вільним. Зміни почали відбуватися моментально і помітно. Ми перебували в клініці набагато менше часу, ніж в інших реабілітаційних центрах, але ефект набагато більше.

Михайло

36 років

Україна, м. Суми

Ніхто не вірив в Михайла, що він подолає наркотик, навіть він сам втратив віру. Багато хто говорив йому не їхати в клініку, але ніякі образи і відмовляння не зупинили його, Михайло приїхав до нас і за чотири тижні кардинально змінився. Життя налагодилося і з усмішкою на обличчі він ділиться враженнями від перебування в центрі доктора Василенко.

Тетяна

60 років

Україна, м. Дніпропетровськ

Тетяна зі своїм сином пройшли ряд реабілітаційних центрів, але результат був дуже коротким, такий собі відпочинок перед наступним забігом. Залежність тривала близько 15 років. Два шлюбу і народження дочки, не допомогли позбутися хвороби. Нуль емоцій, ніякого життя, тільки депресії. Навіть наркотики не приносили радості.