Відгуки про лікування наркоманії та алкоголізму в центрі Василенко

Віталій

39 років

Київ

Пацієнт вже 6 років дотримується тверезості після лікування наркозалежності в Центрі Василенко. Він дотримується всіх рекомендацій, які отримав в центрі. Він усвідомлював, що могло вплинути на його зрив, тому він впорався з усіма проблемами. Дивіться відгук до кінця, щоб дізнатися, що він робив для того, щоб подолати всі труднощі.

Аліна

42 роки

Бельгія

Аліна вживала алкоголь з 15 років. Нещодавно її сімейні відносини почали терпіти невдачу, її чоловік і діти страждали через її залежність. Сама Аліна вирішила пройти лікування, і вона звернулася в Центр доктора Василенко в Україні. Її головним бажанням було позбутися від алкоголізму. Під час супер-стрес-шокових сеансів жінка повністю переосмислила своє життя і змінила його. Більш того, після закінчення лікування вона зіткнулася з великою трагедією, її родичі чекали, що вона зірветься, але цього не сталося! Дивіться відгук до кінця, щоб дізнатися, що сталося далі.

Сергій

38 років

м. Київ

Сергій був на лікуванні в 2012 році. З тих пір його життя кардинально змінилося. Він став багато працювати, переставав спілкуватися з попереднім кругом знайомих. Через пів року після лікування він отримав серйозне підвищення на роботі. Его життя почало налагоджуватись. Щасливий він, щаслива його сім'я. Тепер мама може видихнути з полегшенням.

Руслан

41 рік

Україна, Харків

Неодноразово Руслан проходив наркологічну реабілітацію, однак все одно зривався. Найдовша ремісія тривала 5 місяців. Ускладнювало завдання лікування наркозалежності також те, що у Руслана була й ігрова залежність. Він не міг пройти повз автомати.

Олена

46 років

Україна, м. Суми

10 років мати бореться із залежністю сина від таблетованих наркотиків. Але все було безрезультатно. Її дитина гинула у неї на очах. Центр Василенко став для них останньою надією. Попередні центри та клініки не допомогли позбутися залежності.