Нова епідемія

Епідемія героїну в Росії призвела до поширення нового страшного препарату, який «з'їдає» наркоманів живцем.

Рівень героїнової залежності в Росії досяг масштабів епідемії. Держава намагається запобігти його поставку і поширення, однак це викликало появу попиту на інший вид наркотику, який роз'їдає шкіру людини, що пристрастилася до нього. Вулична назва наркотику - крокодил, названий так завдяки своєму впливу на шкіру людини. Активним компонентом цього наркотику є дезоморфін. Дезоморфін - це хімічна речовина, яку легко можна отримати з кодеїну. А кодеїн в Росії купити дуже легко, тому що на ці ліки не потрібен рецепт від лікаря і він досить дешевий.

Скорочення обсягу героїну, доступного в Росії, призвело до підвищення цін на наркотик. Героїнові залежні вже не можуть дозволити собі купувати його. Однак фінансові труднощі не зупиняють потребу в препараті, особливо, якщо врахувати масштаби наступаючої героїнової абстиненції. Оскільки кодеїн дешевий і доступний, багато навчилися готувати крокодил самостійно.

Подібна тенденція спостерігалася протягом останніх п'яти років, з особливим збільшенням вживання за останній рік. Крокодил підриває здоров'я більше, ніж героїн, і наслідки його вживання жахливі.

 

Під час виготовлення препарату в домашніх умовах використовують різні небезпечні для здоров'я хімічні речовини. Інгредієнти, такі як бензин і соляна кислота роблять кінцевий продукт надзвичайно токсичним. Крокодил вводять у вену. Через цей препарату шкіра людини починає гнити. Гангрена найчастіше утворюється на кінцівках, шкіра чорніє, потім відпадає, оголюючи кістку. Ця страшна доля - свідчення того, до чого наркоманія може привести людину.

Мозок пошкоджується так само швидко і різко. У мережі ходить документальний фільм про двох молодих людей, що вживали крокодил протягом одного року. Вони стали непрацездатними, тому що мозок був пошкоджений настільки, що їх матерям довелося доглядати за ними, вони ледве могли говорити. Їх можна було охарактеризувати як «крокодилячі зомбі».

Далі справа погіршує той факт, що препарат викликає сильне звикання, а так само якість самого препарату - коротка тривалість ейфорії, і швидке настання абстиненції. Ломка описується як дуже болюча і тривала.

Порочне коло короткострокової дії і важкої абстиненції означає, що залежність від крокодила ще більше, ніж від героїну. Через надзвичайну токсичність компонентів, що використовуються для виробництва препарату, і швидкого циклу дії, тривалість життя залежних скорочується до приголомшуючої цифри - від одного до трьох років. У Росії епідемія цього наркотику стала набагато важчою, ніж героїнова, через страшні наслідки наркотику. Людина просто починає гнити зсередини.