Лікування наркозалежності у Тернополі та області

Лікування наркозалежності Тернопіль

Чи можна знайти відповідне лікування наркозалежності у Тернополі?

Яким би чудовим та мальовничим не було б файне місто Тернопіль, з його ставом та дивовижними кнайпами, але похизуватися потужним наркологічним центром, де відбувалося б ефективне лікування наркозалежності воно не може. І тим не менш, нажаль, ця послуга так само затребувана, як і в більшості міст України.

Дізнатись, що близька людина таємно вживає наркотики дуже важко. Ще важче проявити розуміння і допомогти в лікуванні не лише грошима, але і своєю участю. Приїхати разом на лікування, бути поруч під час усіх кардинальних змін, які допоможуть людині продовжувати тверезе життя після реабілітації.

Такі умови створює для вас Медичний психотерапевтичний центр лікаря Василенко. Велика відстань від Тернополя, розрив стосунків із наркоманським середовищем є однією з умов успішного лікування наркозалежності.

Спокійні та приємні умови перебування у центрі також не будуть давити на психіку, як у більшості реабілітаційних центрів, де пацієнтів утримують силою. Всі наші пацієнти мешкають в окремих палатах зі своїми близькими.

Як відбувається лікування наркоманів у Центрі Василенко

Центр Василенко пропонує курс лікування наркоманів, який включає в себе:

  • Лікування абстинентного синдрому, полегшення болю, зняття фізичної залежності від наркотику за допомогою медичних ліків та різноманітних процедур, які не тільки знімають больовий синдром, але і очищують кров, в цілому оздоровлюють організм людини.
  • Лікування психологічної залежності від наркотику за допомогою методу, який вже кілька десятиліть доводить свою ефективність. Індивідуальну та групову роботу з психотерапевтами та психологами, лікування співзалежності.
  • Кодування від наркотиків – так звана підшивка, дію якої можна перевірити, якщо стан здоров’я пацієнта дозволяє. Це називається «провокація», коли в клінічних умовах провокують дію підшивки, і людина фізично відчуває все, що з нею станеться, якщо вона вживатиме наркотик вдома після підшивки – аж до зупинки серця. В умовах клініки процедура проводиться під наглядом лікарів, але вдома можливості врятуватися може і не буде. Людина назавжди запам’ятовує подих смерті.
  • Післяреабілітаційний курс підтримуючої терапії за допомогою онлайн кабінету на hipnotary.net – проект, розроблений лікарями центру.