Лікування наркоманії в Києві

Лікування наркоманії в Києві

В Києві живуть багато людей, які потребують ефективного лікування наркоманії, яке б дозволило зберігати тверезість на довгі роки, або назавжди. Багато фахівців запевняють, що це не можливо, що наркоманія – не виліковна хвороба, і що до кінця людина ніколи не буде вільною.

Фахівці наркологічного Центру Василенко запевняють, що це не правда. Вилікувати наркомана назавжди можливо! Але це довгостроковий процес, який потребує кардинальних змін у житті хворого та усієї його родини.

По-перше необхідно раз і назавжди обірвати усі зв’язки з наркоманським життям, по можливості навіть змінити місце проживання, змінити номер телефону, не спілкуватися з друзями-наркоманами або алкоголіками.

По-друге необхідно знайти такий реабілітаційний центр, де хворому не лише допомогли б фізично відновити здоров’я після тривалого впливу наркотиків, але й налаштувати психологічно сприятливу атмосферу навколо себе.

По-третє, і це – найважливіше – знищити домінанту наркотику в голові. Закодувати в підсвідомості людини, що наркотик це не насолода, не сенс життя, а навпаки – страждання, біль, смерть.

Лікування наркоманії в наркологічному центрі лікаря Василенко

Протягом 25 років в Центрі Василенко лікуються люди, хворі на наркозалежність. Такий великий досвід говорить про те, що методика, яку використовують у центрі – одна з найефективніших.

Метод стрес-шокової терапії був розроблений та запатентований лікарем Віталієм Івановичем Василенко, та на даний час практикується його учнями у Центрі Василенко. Він базується на тому, що у підсвідомість наркомана закладається домінанта «наркотик-смерть», і будується страх перед наркотиком, відраза.

Сеанси стрес-шокової терапії поєднуються із комплексним лікуванням фізичної та психологічної залежності, завершуються етапом підшивки від наркотику.

Також усім пацієнтам центру надається доступ до онлайн кабінету, де їм будуть доступні сеанси, а також інші психотерапевтичні процедури вдома, після виписки з центру.

Назавжди виліковуються ті пацієнти, які готові кардинально змінювати своє життя, ламати свої згубні звички, прислухатися до усіх рекомендацій лікарів, вчитися по-новому справлятися зі стресовими ситуаціями, шукати сенс власного життя, ставити перед собою цілі та добиватися їх.

Відгуки про лікування наркозалежності від пацієнтів з м. Києва та київської області

 

 

Одже, якщо ви вирішили для себе обрати наш центр, або у вас досі є запитання, ви можете звернутися до нас за бескоштовною консультацією

Телефон: +38 (061) 764-42-32, +38 (063) 401-57-01, +38 (099) 791-95-05

Скайп: klinika.vasilenko

Ел. пошта:  info@centervasilenko.com