Як правильно обрати лікування наркоманії у Хмельницькому

лікування наркозалежності у Хмельницькому

Наркотична залежність – це хвороба. Звісно можна спробувати вилікувати її молитвами, чи дочекатися, поки людина сама вирішить кинути вживати наркотики. І такі випадки дійсно є, але лише у 5% зі 100. Для більшості людей все ж таки потрібне стаціонарне лікування, де пацієнти проходять декілька комплексних рівнів лікування та реабілітації. Якщо ви з міста Хмельницький, можливо для вас корисно буде знати, що чим далі від звичного середовища знаходиться наркоман, чим швидше він порве всі контакти з друзями-наркоманами, тим ефективніше відбуватиметься процес оздоровлення.

На що звертати увагу, коли обираєш реабілітаційний центр для лікування наркозалежності

Щоб не потрапити на шахраїв в першу чергу звертайте увагу на те, чи має клініка чи центр:

  1. Всі необхідні документи (державні ліцензії та дозволи на медичну чи психотерапевтичну практику).
  2. Формат послуг (це може бути релігійна організація, трудова, чи медична клініка).
  3. Відгуки про лікування не на власному сайті, чи у соціальних мережах.

Як відбувається лікування наркоманії у Центрі Василенко

В першу чергу лікування в нашому центрі відбувається лише на добровільній основі, ми не підтримуємо примусового принципу. Але при цьому пацієнт обов’язково перебуває в центрі разом з супроводжуючою особою – членом родини.

Ми використовуємо ефективні методи лікування наркоманів:

  • Діагностика та індивідуальне спостереження терапевтом.
  • Зняття абстинентного синдрому у наркозалежного шляхом медикаментозних препаратів та допоміжних засобів. Полегшення болю, очищення та загальне укріплення організму за допомогою кріосауни, лімфодренажу, акупунктури, герудотерапії, інфракрасної сауни, массажу, йоги тощо.
  • Зняття фізичної залежності від наркотиків
  • Зняття психологічної залежності від наркотиків шляхом потужної психотерапії, процедур, занять з психологами, холотропного дихання та нашого унікального методу. Цей метод – сеанси стрес-шокового гіпнозу, які розробив сам лікар Василенко. Завдяки їм можливо назавжди вибити з пам’яті приємні спогади про наркотик, і залишити лише страшні, погані та неприємні. В голові залишаються лише страх, біль та огида.
  • Медикаментозне кодування від наркотиків – підшивка, та подальша провокація її дії (за бажанням пацієнта).
  • Річний після реабілітаційний онлайн курс підтримуючого лікування на hipnotary.net. Цей курс було розроблено лікарями Центру Василенко для своїх пацієнтів, які повертаються додому після лікування в інше місто, наприклад, в Хмельницький.  

Дивіться відгуки про лікування наркозалежності у Центрі Василенко від мешканців Хмельницька

 

 

 

 

Одже, якщо ви вирішили для себе обрати наш центр, або у вас досі є запитання, ви можете звернутися до нас за бескоштовною консультацією

Телефон: +38 (061) 764-42-32, +38 (063) 401-57-01, +38 (099) 791-95-05

Скайп: klinika.vasilenko

Ел. пошта:  info@centervasilenko.com