Як правильно обирати реабілітаційний центр для наркозалежних у місті Львів?

лікування наркозалежності у Львові

Реабілітація та лікування наркоманії у Львові

Насправді це не таке вже й просте питання, особливо після всіх скандалів, пов’язаних з так званими реабілітаційними центрами, де людей закривали і утримували насильно у жахливих умовах. Аби знайти дійсно ефективний заклад, треба розуміти, що шукати. Незалежно від того, чи ви шукаете для себе, чи для близької людини, ви мусите розуміти, що лікування наркозалежності – серйозний процес, який потребує неймовірних зусиль як наркомана, так і його рідних.

Нажаль, існує багато родин, які страждають від наслідків наркозалежності чи п’янства одного з членів. Тому наркоманія – проблема не лише наркомана, але і його рідних, близьких, суспільства, у якому він живе. Багато наркоманів не визнають тих проблем, у яких живуть, а якщо вже і визнають, то не проявляють великого ентузіазму щодо лікування наркотичної залежності. А примусове лікування дає дуже низькі результати, і після закінчення може спровокувати черговий зрив.

Найкращий реабілітаційний центр для наркозалежних у Львові

Найкращій реабілітаційний центр у Львові – це той, у якому вам допоможуть найкращим для вас чином. Тобто для однієї людини це може бути один медичний заклад, для іншої – інший. А для деяких це може бути центр навіть не розташований у Львові, як, наприклад, реабілітаційна клініка лікаря Василенко. Щоб знайти таку наркологічну клінику, запитайте себе:

  1. Чи має реабілітаційний заклад медичну ліцензію?
  2. Чи утримує заклад пацієнтів силоміць, чи вони там з доброї волі?
  3. Як у закладі відносяться  до спілкування з родиною пацієнта?
  4. Чи можна ознайомитись з програмою лікування до початку курсу?

Справді хороший наркотичний реабілітаційний центр займається тим, що лікує наркотичну залежність. Зверніть увагу – не просто пропонує послугу виходу з запою, детокс, чи кодування від наркотиків. А саме повертає людину чи родину до нормального життя, адресує до тої внутрішньої психічної, чи психологічної проблеми, яка призвела до нездорової поведінки.

Чому детоксикації та кодування наркоманів недостатньо?

Хороша програма лікування наркоманів включає в себе трохи більше ніж просто чистка організму. Насправді треба шукати причину, яка привела людину до бажання спробувати і продовжувати вживати наркотик. Якщо цю причину не знайти і не вилікувати, людина приречена на зрив реабілітації. Адже вона все одно не знає і не вміє справлятися з цією проблемою. У хорошому реабілітаційному центрі пацієнту допоможуть знайти внутрішню психологічну проблему, а також дадуть «інструменти» за допомогою яких її вирішувати.

Правильна програма наркотичної реабілітації також працюватиме з наркоманом та його життєвими навичками спілкування, відповідальності за наслідки власних дій, постановкою життєвих цілей та плануванням їх досягнень. Навчить уникати старих звичок та людей, пов’язаних з наркотиками аби не допустити зриву лікування.

Як відбувається лікування наркоманів у Центрі Василенко

Перший етап лікування - фізична реабілітація. Під час цього етапу пацієнти проходять детоксикацію, за станом їхнього здоров'я стежать професійні лікарі. Для полегшення абстиненції вони назначають такі процедури як:

  • массж,
  • лімфодренаж,
  • гірудотерапія,
  • акупунктура,
  • кріосауна і багато іншого.

Другий етап - психологічна реабілітація. Тут починають свою роботу наші психотерапевти в індивідуальному та груповому порядку. Проводяться стресс-шокові сеанси гіпнозу, робота зі співзалежними.

Третій етап - етап кодування від наркотиків.

Четвертий етап вже відбуваеться після завершення курсу. Паціент повертається додому і продовжує приймати сеанси за допомогою онлайн кабінету на hipnotary.net

Відгуки про лікування наркоманії у Львові

Дивіться відгук про лікування наркозалежності у Центрі Василенко від мешканців Львова