Методика лікування наркоманії в Центрі Василенко

Лікування наркоманії

Клініка Василенко займається реабілітацією хворих з наркотичною залежністю вже більше 22 років. Ми працюємо з усіма формами наркоманії (залежність від героїну, кокаїну, спайсова наркоманія тощо), і так само з полінаркоманією . Наша клініка пропонує зняття абстинентного синдрому, різні відновлювальні процедури, психотерапію, а також здійснює методику, спрямовану на усунення причини виникнення хвороби - знищення «наркоманского Я», і лікування співзалежності.

Як почати лікування наркоманії?

Лікування від наркотиків стає можливим тільки в тому випадку, якщо пацієнт сам розуміє, що він серйозно хворий і хоче позбутися згубної залежності. Найголовнішою умовою є щире, а не «добровільно-примусове» бажання пацієнта позбутися наркозалежності назавжди.

Тут велику роль відіграє найближче оточення, в першу чергу, сім'я. Саме рідні і близькі люди повинні допомогти хворому усіма можливими способами, надати фізичну, моральну і, нарешті, фінансову підтримку, пояснити, що позбавлення від наркозалежності неможливо без кваліфікованої медичної допомоги.

Чи залежить успіх від мотивації?

Чим раніше пацієнт потрапить в нашу клініку, тим успішніше буде лікування. Наркоманія - це не просто шкідлива звичка, від якої можна позбутися вольовим рішенням або заборонними заходами. Не можна сказати «я більше не буду» і на ранок прокинутися здоровим і щасливим. Марно також звертатися до розуму і чинити тиск на хворого. Особливо важко допомогти людині, яка не усвідомлює серйозності проблеми і не бажає чути ні про яке лікування від наркотиків.

Буває і так, що пацієнт і його родичі розуміють необхідність лікування, але бояться розголосу. Ми гарантуємо повну конфіденційність звернення. Анонімне лікування наркоманії є одним з основних правил Клініки Василенко.

Як відбувається лікування наркоманії:

  • Перший крок - це комплексне медичне і психологічне обстеження, діагностика загального стану здоров'я, виявлення супутніх захворювань, підбір оптимальної схеми лікування наркоманії.
  • Другий крок - детоксикація, виведення з організму токсичних речовин, купірування гострих ознак абстинентного синдрому. Говорячи простою мовою, зняття «ломки».
  • Третій крок - власне лікування наркоманії відповідно до індивідуальної програми (медикаментозна та метаболічна терапія, індивідуальна і групова психотерапія, апаратні методики, масаж, сеанси стрессшокової терапії).
  • Четвертий крок - наркологічна реабілітація, відновлення комунікативних зв'язків, трудових навичок, формування нових уявлень про себе в реальному світі.

У процесі лікування ми використовуємо всі відомі методики лікування залежностей, але основою лікування є сеанси стрессшокової терапії за методом доктора Василенко. Наша мета:

  • повне знищення наркоманского «Я»,
  • стирання з пам'яті усього, що пов'язано з прийомом наркотиків,
  • ти навіть у снах не зможеш згадати, що таке «кайф» і що таке наркотик.

Лікування залежності та співзалежності

Чому ми?

Наша клініка лікування і реабілітації наркоманії існує більше 22 років.

Це 22 роки накопиченого досвіду, розроблених методик, спілкування з пацієнтами та їх рідними.

Наш наркологічний центр - команда професіоналів-однодумців, в основі роботи яких лежить два постулати:

НАРКОМАНІЯ - ВИЛІКОВНА

ТИ МОЖЕШ ВИЇХАТИ З ЦЕНТРУ КОЛИШНІМ НАРКОМАНОМ

 

Маючи за плечима величезний досвід, ми намагаємося бути гранично відвертими з пацієнтами та їх рідними. Якщо немає хоча б найменшого бажання лікуватися або лікування проводиться без згоди пацієнта - лікування наркоманії є безперспективним, ми пропонуємо поїхати.

Ми ставимо за мету повернути суспільству здорову людину. Для нас не є предметом гордості кілька років чистоти наших пацієнтів. Той, хто стверджує, що «наркотик вміє чекати» або «не існує колишніх наркоманів», насправді зацікавлений в тому, щоб молода людина залишалася такою, щоб приносила свої гроші, все глибше занурюючись в безодню безвихідності, страху і приреченості.

Одним з найважливіших елементів лікування є присутність близької людини.

Наша клініка здійснює не тільки лікування самих наркоманів. Одним з найважливіших елементів лікування є присутність близької людини. Без лікування співзалежності процес реабілітації буде дуже складним. Тому ми просимо своїх пацієнтів приїжджати з супроводжуючою людиною, тому що з нею також буде проводитись комплексна терапія, а також навчання навичкам подальшого спілкування, щоб уникнути зриву лікування.

 Ми гарантуємо анонімність звернення, комфортні умови проживання і високий рівень сервісу. У наших пацієнтів дуже щільний розклад - протягом усього дня вони відвідують групові та індивідуальні заняття, виконують завдання психологів, отримують медичні процедури.

 Відпрацьовані за роки існування Клініки методи і техніки реабілітації наркоманів дозволяють нам домагатися максимального ефекту в короткі терміни. Ми працюємо з проблемою системно, за чітким алгоритмом, який підбираємо для кожного пацієнта в індивідуальному порядку. Результатом нашої роботи стають надбані пацієнтом душевна рівновага та навички здорового способу життя, необхідні для повноцінного життя без наркотиків.

Інформація про наш центр

Центр Василенко орієнтований на надання багатопрофільної кваліфікованої медичної допомоги кожному, хто звернеться. Основним напрямком діяльності центру є наркологія.

Ми пропонуємо своїм пацієнтам найвищі стандарти обслуговування:

Професіоналізм і досвід. У центрі Василенко працюють досвідчені фахівці, практикуються новаторські медичні та психотерапевтичні методи.

Сучасні технології. Ми йдемо в ногу з часом, поєднуючи багатий досвід і знання в галузі практичної медицини з новітніми методиками діагностики та лікування.

Комфорт і зручність. Наша клініка працює для людей і забезпечує персональний підхід до кожного відвідувача з боку вічливих і уважних співробітників медичного центру. Ми пропонуємо нашим пацієнтам: стаціонарне лікування (цілодобове перебування) та новаторську розробку дистанційного лікування психічної залежності за допомогою інтернету.

Переваги лікування в центрі Василенко
Індивідуальний підхід

Кожен наш пацієнт - унікальний. Кожен комплекс лікування унікальний. Ми постійно вдосконалюємо наш рівень сервісу, і, на даний момент пропонуємо вам наступні форми лікування:

Працюємо цілодобово та без вихідних

Госпіталізація в наш центр можлива в будь-який час доби. Наші пацієнти отримують постійний догляд і увагу протягом всього часу перебування в центрі, 24 години на добу.

Високий професіоналізм лікарів

Ми вкрай педантично підходимо до питання відбору якісних фахівців для роботи в нашому центрі. Крім високого професійного рівня всі наші лікарі люблять свою справу.

Комфортабельний стаціонар

Палати обладнані душем, туалетом, телевізором, кондиціонером. Пацієнтам запропоновано збалансоване триразове харчування.